ATATÜRKÇÜLERİN SESİNİ KISMAYA ÇALIŞIYORLAR !

KORK-MU-YO-RUZ!

Verdiğimiz tarih dersine rağmen tıpkı geçmişte tarikat ve cemaatlerin yaptığı gibi, Özgür Kocaeli İnternet Sitesi de Atatürkçü Düşünce Derneklerimizi FETÖ yöntemlerini anımsatan taktik yazılar ile hedef göstermeye devam ediyor.

Haddini aşan ve gazetecilik ettiğine yakışmayan tavırlar sergileyen Özgür Kocaeli İnternet Sitesi'ne ve kendilerini finanse eden karanlık ele bir tarih dersi daha verelim:

Her yıl 24 - 31 Ocak Demokrasi Şehitleri Haftası'nda İzmit Yürüyüş Yolunda andığımız, tarikat ve cemaatler tarafından katledilen aydınlarımızdan birisi olan Necip HABLEMİTOĞLU' nun ölüm tarihi 18 Aralık' tır. Bizim için Teğmen Kubilay da Necip HABLEMİTOĞLU da aynı şekilde katledilmiştir.

Yönetim kurulumuz Özgür Kocaeli İnternet sitesi binasına 30 Aralık 2022 Cuma günü saat 13.00'da siyah çelenk bırakarak, FETÖ suçundan kapatılan eski bir yerel gazeteden Özgür Kocaeli internet sitesine transfer olan Serdal ERDAL ve şube başkanımıza mesaj yolu ile hakaret mesajları atan Cemalettin ÖZTÜRK hakkında suç duyurusunda bulunacaktır.

Tüm vatansever Atatürkçüleri 30 Aralık 2022 Cuma günü saat 13.00'da Özgür Kocaeli internet sitesi binasın önüne bekliyoruz.

Basın, kamuoyu ve Atatürkçü yurttaşlarımızın bilgisine..

Atatürkçü Düşünce Derneği

Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu