SABRIMIZ TAŞIYOR! HADDİNİZİ BİLİN! (Basın Bildirisi)

Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı olarak da bildiğimiz Çayırova Belediyesinin “sabrımızı taşıran-haddinin aşan” başkan ve yetkililerine küçük bir tarih dersi vererek başlamak istiyoruz.

30 Ağustos; bir ulusun imkânsızı başardığı, Mustafa Kemal gibi eşsiz bir komutanın önderliğinde tam bağımsız yeni bir devlet, özgür bir ulus yaratma azim ve kararlılığını ortaya koyduğu eşsiz bir zaferin tarihidir. Bu gerçeği göz ardı edenler; ya cahil ya gafil, ya da haindirler...

Atatürk'ün aziz hatırasına hakaret eden, Zafer Bayramımız ile alay eden sözde tarihçiler ile program yaparak bir skandala imza atan Çayıroava Belediyesi; Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK düşmanlığı üzerinden ideolojik hesaplaşma içinde olan eylemlerine bir yenisini eklemiştir.

Çayıroava Belediyesi binasına 30 Ağustos Zafer Bayramımız gündemi ile zoraki astıkları Ülkemizin kurucusu Ulu Önder M. Kemal Atatürk posterinin ters çevrilmesi sabrımızı taşırmıştır. Vatan haini sözde tarihçi Yavuz Bahadıroğlu’ndan aldıkları akıl ve ideolojik zehir ile Atatürk ve Cumhuriyet karşıtı eylemlerine devam eden Çayırova Belediyesi yetkilileri ve başkanı Bünyamin Çiftçi ‘ye çağrımızdır. HADDİNİZİ BİLİN!

İktidara geldiği günden beri Ulusal Bayramlarımızı bin bir türlü bahaneyle kısıtlayan zihniyetin Çayıroava Belediyesi’ndeki temsilcilerinin şanlı tarihimizi değiştirme çabaları karşılık bulmayacaktır.

Buradan bir kez daha yetkililere sesleniyoruz ki; Çayıroava Belediyesi başkanı gösterdiği bu tutum ile milli güvenlik sorunu haline gelmiştir.

Değerli Kocaeli halkı:

“Ordular! Hedefiniz Akdeniz’dir. İleri!” komutuyla topraklarımızdan söküp attığımız emperyalizm, 30 Ağustos’tan 99 yıl sonra işbirlikçileri eliyle yeniden harekete geçmeye çalışsa da bu ülkenin Vatanseverleri, Atatürkçüleri, Cumhuriyetçileri bu vatan hainlerine asla geçit vermeyecektir.