ERTUĞRUL KAZANCI'YI SAYGI VE ÖZLEMLE ANDIK

Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şube Başkanı ve Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanlığı yapmış olan Ertuğrul KAZANCI vefatının 6. Yılında Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubemiz tarafından anıldı.

YOĞUN KATILIM

22 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 11.00’da Ertuğrul KAZANCI’nın mezarı başında gerçekleşen anma törenine ADD Kocaeli Şube Başkanı Taylan BİNGÖL ve yönetim kurulu üyeleri, önceki dönem ADD Kocaeli Şube Başkanı Orhan ÖZDEMİR, Azerbaycan Gençlik Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sinan ÇALIŞKAN ve yönetim kurulu üyeleri, önceki dönem CHP Kocaeli İl Kadın Kolları başkanı Sevim KORKMAZ PEKYÖRÜR, ressam-yazar Kamuran ÖZBEN, CHP Kocaeli İl Delegesi Seyhan ODABAŞ ve KAZANCI ailesi katılım gösterdi. Ardından ADD Kocaeli Şubesinde bulunan Ertuğrul Kazancı Toplantı Salonu’nda söyleyişi gerçekleşti.

KAZANCI’NIN AİLESİ DE BİZİMLEYDİ

Ertuğrul Kazancı'nın Eşi Sumru Kazancı, Ertuğrul Kazancı’nın kardeşleri İsmet Kazancı, Metin Kazanci, Yasemin Kazancı, Çocukları Jülide Nilgün Kazancı Köroğlu, Osman Nuri Kazancı, Kayın Biraderi Faik Kartal, Yeğeni Can Kartal ve yakını Ünal Gürsoy’un da katıldığı anma programına söz alan KAZANCI ailesi üyeleri; Anma programının düzenlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek ADD Kocaeli Şube başkanı Taylan BİNGÖL ve yönetimine teşekkür ettiler.

Şube başkanım Taylan BİNGÖL ise; KAZANCI ailesinin programa katılmasından dolayı şubemizin gururlu olduğunu dile getirerek, “Anma programımıza çeşitli şehirlerden de özel olarak gelip katılarak bizi onurlandıran Kazancı Ailesi'nin birbirinden değerli üyelerine tek tek teşekkür ederiz. Onlar bize, biz onlara rahmetli Ertuğrul KAZANCI'nın birer emanetiyiz” dedi.

KAZANCI AİLESİ ŞUBEMİZİ ONURLANDIRARAK ÜYE OLDU

ADD Kocaeli Şubesi Kazancı’nın kardeşleri ve çocukları anma etkinliğinde ADD Kocaeli Şubemize üye oldu. Kazancı’nın eşi Sumru Kazancı ve oğlu Osman Nuri Kazancı duygulu anlar yaşadı.