TÜM HABERLERİMİZ

rotator_slide3

ERTUĞRUL KAZANCI'YI ANIYORUZ

ERTUĞRUL KAZANCI'YI ANIYORUZ

Yaşamını Atatürk ilke ve düşüncelerinin öğrenilmesine adamış Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şube Başkanımız ve Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanımız eğitimci, hukukçu Ertuğrul Kazancı’yı aramızdan ayrılışının 4. Yılında sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.

Ertuğrul Kazancı; Kemalist mücadeleyi hayatının her döneminde vermiş, Kemalist b...
Devamı

rotator_slide3

BÜYÜK TÜRK ULUSU! (Kutlama Mesajı-Basın Bildirisi)

BÜYÜK TÜRK ULUSU!

19 Mayıs 1919, Türk Tarihi’nin dönüm noktasıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün o günkü Samsun’a çıkış gerekçeleri, bugün de ulus olarak yaşadığımız sorunlardan kurtuluş stratejimiz olmalıdır.

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Büyük Nutkunda “1919 yılının Mayıs ayının 19. günü Samsun’a çı...
Devamı

rotator_slide3

YÜCE TÜRK MİLLETİ!

Ulusal egemenliğimizin ilanının 100. yılını kutlarken; ülke ve dünya olarak oldukça zorlu bir süreçten geçtiğimizin altını bir kez daha çizmek istiyoruz…

 

Milletimizin ve insanlığın yaşadığı sıkıntıların nedeni bellidir: insanı öncelemeyen; hak, hukuk ve adalet gibi değerlerin içini boşaltan; doğayı bencilce yok eden, sömürgeci zihniyetler ve işbirlikçi yönetimler milletimiz iç...
Devamı

rotator_slide3

ZORUNLU ERTELEME DUYURUSU (13. OLAĞAN GENEL KURUL)

Üyelerimiz, basın ve kamuoyununun dikkatine:

Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubesi'nin 22 Mart 2020 Pazar (Çoğunluklu) ve 29 Mart 2020 Pazar günü (Çoğunluksuz) yapılması planlanan genel kurulu, İçişleri bakanlığı genelgesi ulusal virüs salgını nedeniyle ile ileri bir tarihe ertelemiştir.

Bakanlığın yasakları kaldırması ve ulusal virüs tehtidinin bitmesi durumunda en kısa zamanda 13. Genel kurul...
Devamı

rotator_slide3

ADD KOCAELİ ŞUBESİ 13. OLAĞAN GENEL KURUL DUYURUSU

Değerli üyelerimiz,

Şubemizin 13. Olağan genel kurulu çoğunluklu olarak 22 Mart 2020 Pazar günü saat 13.30'da  ADD Kocaeli Şube binası Ertuğrul Kazancı Toplantı Salonu'nda, çoğunluksuz olarak 29 Mart 2020 tarihininde saat 13.30'da yapılacaktır. Katılımınız mücadelemize güç verecektir.

ADD Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu

...
Devamı