GELENEKSEL "ATATÜRK'ÜN İZİNDE-3" ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİ GEZİSİ

ADD Kocaeli Şube’mizin geleneksel hale getirdiği “Atatürk’ün İzinde" gezi serisinin 3. sünü Çanakkale Şehitliği'ne gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamında daha önce Çanakkale Şehitliğine gitmemiş veya gitme imkânı bulamayacak çocuklarımızı ücretsiz olarak Çanakkale Deniz Zaferi'nin yıl dönümünde Ata'mızın izinde Şehitlerimiz ile buluşturmak üzere yola çıkıyoruz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile Kocaeli genelinde yaptığımız bu projede engelli öğrenci ve ailelerine de önem veriyor ve geleceğimiz olan yeni nesil çocuklarımızın Ata’mızın izini bulmaya yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Katılım 200 adet kontenjanla sınırlı olup;

* 18 yaşından küçük katılımcıların şubemizden temin edeceği gezi katılım formunu temin ederek ailelerine doldurtmaları gerekmektedir.

* Katılım için 20 yaş altı sınırı vardır. Ancak enegelli olan katılımcıların ailelerinden yaş gözetmeksizin 1 refakatçi getirme hakları vardır.

* Katılımcıların kendilerine ait HES Kodlarını paylaşmaları zorunludur.

* Katılımcıların pandemi dolayısı ile tıbbi meske takması ve yedeğini yanlarında bulundurmaları zorunduldur.

* Sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeği; gezi bölgesinde; aşırı yoğunluk olması ve restaurant olmaması sebebiyle katılımcılar tarafından kendilerine ait kumanyalar ile sağlanacaktır. Her katılımcının kendi kumanyasını yanında bulundurması zorunludur.

*Şubemiz gerek gördüğünde olumsuz şartlar oluşması durumunda geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir.

Gezi programı aşağıdaki gibidir:

17 Mart 2022 Perşembe günü saat: 22.00'da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Arkası Antikkapı restoran önü belediye otoparkından yola çıkılacaktır. Aşırı yoğunluk nedeniyle dönüş saati farklılık gösterebilmekle beraber 18 Mart 2022 Cuma günü saat: 22.00'da yeniden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Arkası Antikkapı restoran önü belediye otoparkında gezimiz son bulacaktır.

Not: Kalkış ve varış noktasına tüm katılımcılar kendi imkanları ile gelecektir. Katılımcılar kendi adreslerine kendi imkanları ile ulaşacaktır.